Up

1 kwiecień 2015, to dzień w którym to wszystko się zaczęło. Specjalnie wybrałam sobie tak pamiętną datę, żeby zawsze kojarzyła mi się z uśmiechem na twarzy. Tego dnia o godzinie 19:00 pojawił się pierwszy wpis na moim blogu i nie wiadomo kiedy minął miesiąc, więc pora na mini podsumowanie.

Nie chciałam tworzyć z tej okazji oddzielnej publikacji, bo tak naprawdę to nie ma o czym aż tak pisać, więc połączyłam je z inspiracjami miesiąca.

Miesiąc kwiecień okazał się dla mnie intensywny, ale w bardzo pozytywnym znaczeniu. Mimo, że wpisów na blogu nie było za dużo to spędziłam na nim całe dnie, dopieszczając każdy szczegół, od układu strony, wszystkich wtyczek po czcionkę i inne pierdółki, które bez znajomości wordpressa pożerają mnóstwo czasu ( a których wy, podejrzewam, wcale nie zauważacie). Sęk w tym, że ja muszę mieć najpierw wszystko poukładane, żeby później przyjemniej mi się pracowało, choć jeszcze przede mną dużo nauki to myślę, że widać światełko w tunelu.

Co do ogólnych wrażeń z bloga to przyznaję, że bardzo mi się to spodobało, wciągnęło mnie bez reszty i co ciekawe również od was dostaję pozytywne komentarze. To tylko jeden miesiąc a miałam setki wejść, nawet kilka osób odważyło się skomentować poszczególne wpisy (róbcie to częściej, bo to mega miłe i budujące), również na innych portalach (zszywka.pl czy pinterest.com) moje piny mają niezłą oglądalność oraz, co niezmiernie mnie zaskoczyło, miałam telefon z propozycją z telewizji (odrzuciłam), ale świadczy to tylko o tym, że nie czytają mnie tylko przyjaciele i znajomi, ale Mooj Concept rozwija się. Dziękuję za ten miesiąc wszystkim powracającym czytelnikom i witam serdecznie każdego nowego, mam nadzieję, że czas spędzony na Mooj Concepcie nie uważacie za stracony.

A teraz powracając już do tematu wpisu, przedstawiam wszystkie fotki, które spodobały mi się w tym miesiącu:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Źródła: https://pl.pinterest.com/MoojConcept/


ABOUT THE AUTHOR

Basia

Część, jestem Basia, samozwańcza projektantka wnętrz z ogromną pasją i nieskromną wiedzą teoretyczną. Projektowanie dla ludzi nie jest moim priorytetem. Zależy mi na tym, żeby Mooj Concept inspirował, uczył i zachęcał do samodzielnego kreowania własnych czterech kątów. Zapraszam do mooj'ego concept'u na design.