Up

ABOUT

O BLOGU

MOOJ CONCEPT CZYSTEMooj Concept jest blogiem lifestylowym zajmujący się głównie tematyką wnętrzarską.
Mooj Concept uczy, radzi, inspiruje, projektuje i przestawia subiektywne spojrzenie na otaczający nas świat designu, pięknych wnętrz i architektury.
Mooj Concept to mój koncept na design.

O MNIE 

DSC_0051aNazywam się Basia Sobolewska i na co dzień jestem żoną i pełnoetatową mamą dwójki fajowych dzieciaków. Każdą wolną chwilę spędzam na projektowaniu, kreowaniu, szperaniu i inspirowaniu siebie oraz innych dookoła, chcąc sprawić, aby żyło się piękniej.
Mam głowę pełną pomysłów, nie boję się ubrudzić, więc często spełniam się w swoich pracach DIY („zrób to sam”) i są to projekty od dużych po małe, od elementów dekoracyjnych po meble. Ciekawostką jest, że większość mebli w naszym domu zrobionych jest na zamówienie według mojej koncepcji albo wręcz wykonanych własnoręcznie.
Moim największym konikiem we wnętrzach są kuchnie, które są oczywiście sercem każdego domu. Z racji tego, że pracowałam jako projektant mebli kuchennych w jednym z topowych, warszawskich salonów to mam na tym polu największe doświadczenie. A prawda jest taka, że jeśli potrafisz zaprojektować funkcjonalną i piękną kuchnię to umiesz zaprojektować wszystko. Wystarczy dodać odrobinę genialnych pomysłów i powinno być super.
Łącząc pasję z pracą, udaje mi się spełniać marzenia o pięknym, rodzinnym domu. Wnętrza są moim lifestylem, to wokół nich krążą moje myśli i działania. To one odzwierciedlają nasz nastrój, nasz gust i mogą mieć wpływ na rozwój naszych relacji rodzinnych. Najważniejsze to, żeby nie bać się eksperymentować, bawić się przestrzenią a czasem uczyć się na błędach i poprawiać je. Ja wskażę możliwości a Wy zdecydujecie co z nimi zrobić.
Dziękuję, że jesteście!
Miłego zwiedzania.

facebook2instagram19social network348
Mooj Concept koniec