Up

Nie wiadomo kiedy minął kolejny miesiąc. Na blogu królowały wpisy o #sekretydesignu i jasnych wnętrzach, oba tematy cieszyły się waszym ogromnym zainteresowaniem, za co bardzo wam dziękuję. Również grono na fb z każdym dniem się powiększa, chociaż szału nie ma :P , najczęściej odwiedzają mnie zszywkowicze, więc serdecznie was pozdrawiam! Cieszę się z każdej waszej obecności i mam nadzieję, że z chęcią powracacie na mooj blog ;)

Czerwiec był wyjątkowy, ponieważ wybraliśmy się na rodzinne, przyspieszone wakacje. Od kilku już lat jeździmy właśnie na przełomie maja i czerwca, bo jeszcze nie jest tak tłoczno i upalnie. Mimo, że dzieciaki dawały ostro w kość to pobyt możemy zaliczyć do bardzo udanych. Gdyby ktoś był zainteresowany fantastycznym hotelem w Egipcie – Hurghadzie, to napiszcie na priva, z czystym sercem mogę go polecić.

Czerwiec również pod względem #picoftheday zaliczam do bardzo udanych, bo jest w nim kilka perełek, ja mam kilku swoich ulubieńców, a wy?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

 

Źródło zdjęć: Pinterest

Poprzednie fotoinspiracje:

LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ

Mooj Concept


ABOUT THE AUTHOR

Basia

Część, jestem Basia, samozwańcza projektantka wnętrz z ogromną pasją i nieskromną wiedzą teoretyczną. Projektowanie dla ludzi nie jest moim priorytetem. Zależy mi na tym, żeby Mooj Concept inspirował, uczył i zachęcał do samodzielnego kreowania własnych czterech kątów. Zapraszam do mooj'ego concept'u na design.