Up

Grudzień jest zawsze dość ciężkim okresem w roku, głównie ze względu na gorączkowe przygotowania do świąt bożonarodzeniowych, ale również powiązane z nimi imprezy okolicznościowe. Dla mnie grudzień okazał się być bezlitosny, ponieważ pierwsze trzy tygodnie przechorowałam z dzieciakami w domu, ledwo wyzdrowiałam na Blogowigilię, żeby drugiego dnia świąt znowu mnie rozłożyło na łopatki a Sylwestra przywitać na antybiotyku. No cóż, zdarza się, humoru mi to nie popsuło, mamy nowy rok i nowy start. Nie ma co narzekać, bo jeśli następny rok będzie chociaż troszeczkę lepszy od poprzedniego to już będzie rewelacyjnie.

W ostatnim tygodniu grudnia zaprezentowałam Wam na swoim fanpage’u ranking 10 najlepszych postów z poprzedniego roku. Jeśli nie trafiliście na niego tam to teraz możecie się z nim zapoznać i porównać ze swoimi wrażeniami na temat mojego bloga.

TOP 10

  1. [BAZA I DETAL] PRZEDPOKÓJ IDEALNY
  2. TRIKI DO MAŁYCH WNĘTRZ
  3. [DIY] DOMOWE PREZENTY DLA PRAWDZIWEGO FACETA
  4. STYL SKANDYNAWSKI – CZEMU TAK GO NIE ZNOSZĘ?
  5. [DIY] TABLICA MOTYWACYJNA
  6. 7 SPOSOBÓW NA JASNE WNĘTRZA
  7. [DIY] JAK ZROBIĆ KWIETNIK ZE SZNURKA
  8. SEKRETY DESINGU
  9. ZAKUPOWY PRZEWODNIK PO WARSZAWIE, CZYLI MOJE SEKRETNE MIEJSCA
  10. JAK DOBRAĆ KOLOR FARBY? 3 PROSTE SPOSOBY

Muszę jednak przyznać, że celowo pominęłam te bardzo sezonowe posty i wybrałam te bardziej uniwersalne mimo, że według statystyk byłe one gdzieś pomiędzy. Mam tutaj na myśli jeden z ostatnich wpisów o przygotowaniach świątecznych oraz jesiennym wieńcu czy wielkiej donicy. Jestem bardzo ciekawa, który post jest według Ciebie najlepszy?

Z miłą chęcią pochwalę się również ogólnymi statystykami bloga, ponieważ za nimi stoicie właśnie Wy i przyznaję się bez bicia, że szczerzę się do monitora jak głupia na widok tej rosnącej kreski i tym bardziej każdego pojawiającego komentarza czy wiadomości prywatnych. Nie mam pojęcia jak one wypadają w porównaniu do innych blogów, ale te są moje i z miesiąca na miesiąc coraz lepsze, więc absolutnie jestem nimi zauroczona, w szczególności dwoma ostatnimi miesiącami. Nimi a raczej Wami! :))) Muszę również wspomnieć o podwójnej setce mooich lubisiów na Facebooku, która stuknęła w sylwestrowy dzień… cóż za cudowne zakończenie roku!

statystyki-kwiecień-grudzień-2015-blog-moojconcept

Grudzień pod względem #picoftheday był bardzo zimowy i w świątecznych klimatach, chciałam Wam podsunąć jak najwięcej inspiracji na zbliżające się dni, więc w tym miesiącu zdjęcia bardzo sezonowe. Myślę ostatnio nad zmianą tego formatu, jeszcze nie wiem na co, ale chętnie poznałabym Waszą opinię. Co myślicie o tych codziennych i miesięcznych inspiracjach? Może macie jakieś sugestie? Mimo, że blog działa oficjalnie od kwietnia to pierwsze fotoinspiracje pojawiły się już w lutym, więc lada chwila minie okrągły rok, to dobry moment na jakieś zmiany?! ;)

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

The #GirlLove Challenge

SHARE THIS ON FACEBOOK: http://on.fb.me/1JDocg6 TWEET THIS VIDEO: http://ctt.ec/aamUB ABOUT MALALA FUND: https://www.malala.org/about SUBSCRIBE TO LILLY: htt…

Ostatniego dnia grudnia postanowiłam nie dawać foto a video inspirację, jeśli do tej pory nie widzieliście tego filmiku to koniecznie zobaczcie, fantastyczne przesłanie i dodatkowo szczytny cel, ponieważ dochód z każdego wyświetlenia zasili fundację Malala.

W Nowym Roku życzę Wam pięknych perspektyw, dużo miłości i wielu niezapomnianych chwil!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Mooj Concept koniec


ABOUT THE AUTHOR

Basia

Część, jestem Basia, samozwańcza projektantka wnętrz z ogromną pasją i nieskromną wiedzą teoretyczną. Projektowanie dla ludzi nie jest moim priorytetem. Zależy mi na tym, żeby Mooj Concept inspirował, uczył i zachęcał do samodzielnego kreowania własnych czterech kątów. Zapraszam do mooj'ego concept'u na design.