Up

Minął kolejny miesiąc mojego blogowania, was ciągle przybywa (już grubo ponad tysiąc UU), ja mam głowę pełną pomysłów i mimo, że nie do końca przekłada się to na ilość wpisów na blogu, to nie martwcie się, skrzętnie sobie wszystko notuję a że pogoda coraz bardziej zaczyna nas rozpieszczać to czasami trzeba wybierać – nowy wpis czy czas z dzieciakami na podwórku.

Ale jest jedna niezmienna rzecz, której nie mogę sobie absolutnie odmówić, bo jakoś już tak mi weszła w krew, czyli #picoftheday na Mooj Conceptowym profilu na FB. Kto chce być na bieżąco to zachęcam do polubienia MC na FB, ale gdyby się wam zdarzyło przegapić któryś „picoftheday” to zawsze możecie zerknąć na podsumowanie miesiąca na tym blogu.

Zrobiło się ewidentnie wiosennie, jest dużo koloru, przestronnych, jasnych wnętrz i kilka fotoinspiracji rodem z nadmorskich miejscowości, które tak fajnie nastrajają na zbliżające się lato… już nie mogę się doczekać!

2 3 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Poprzednie fotoinspiracje:

LUTY MARZEC KWIECIEŃ

xoxo


ABOUT THE AUTHOR

Basia

Część, jestem Basia, samozwańcza projektantka wnętrz z ogromną pasją i nieskromną wiedzą teoretyczną. Projektowanie dla ludzi nie jest moim priorytetem. Zależy mi na tym, żeby Mooj Concept inspirował, uczył i zachęcał do samodzielnego kreowania własnych czterech kątów. Zapraszam do mooj'ego concept'u na design.