Up

Ach październik! Co to był za miesiąc… najpierw Meetblogin! Moje wrażenia z tego spotkania już są na blogu, więc kto jeszcze nie czytał to zapraszam. Myślę, że te kilka dni w jakiś sposób odmieni moją przyszłość, w mniejszym lub większym stopniu, ale pojawiła się nadzieja na zrealizowanie marzeń. Sam fakt, że poznałam tyle fantastycznych osób z podobną pasją do mojej oraz dostałam fajnego kopa do działania, już jest wystarczającym bonusem. Po samym powrocie szczerze powiem, że musiałam poleniuchować, tyle wrażeń, łażenia i małe przeziębienie, sprawiło, że na chwilę opuściły mnie siły. Ale wróciłam i to ze zdwojoną siłą i natłokiem pomysłów (szkoda, że tylko czasu brak, ale skrzętnie wszystko notuję), postanowiłam się przed Wami trochę otworzyć i okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Wpis o tym jak bardzo nie znoszę stylu skandynawskiego bije rekordy popularności, chyba jest jednym z moich lepszych artykułów a już na pewno najbardziej docenianym przez Was, bo porusza Was na tyle, że komentujecie. Odnoszę wrażenie, że nagle wszyscy się ze mną zgadzają, pytanie czy Ci co nie komentują wstydzą się odmiennego zdania czy faktycznie większość miała to już dawno na końcu języka a ja pierwsza pociągnęłam za ten język??? Ten wpis jest potwierdzeniem tego, że czasami nie warto trzymać język za zębami i znosić otaczającą przeciętność!

Również małą rewolucją jak dla mnie jest sposób promocji bloga na Facebooku. Pomysł zaczerpnięty z jednych z wykładów na Meetblogin, a mianowicie komentowanie na grupach wnętrzarskich. Niestety nie ma możliwości ustawienia profilu Mooj Concept, więc szukajcie mnie z imienia i nazwiska. Głównie pojawiam się na : „Wyzwanie: urządzam swoje mieszkanie!”, „Jak urządzić własne mieszkanie?”, „Blogerzy wnętrzarscy” czy „Blogi wnętrza/dekoracje/design/DIY”, więc jeśli macie jakieś pytanie nie cierpiące zwłoki to może warto poruszyć dany temat w którejś z grup? Cieszy mnie taka szybka interakcja i fakt, że już kilku osobom, wydaje mi się, że podsunęłam ciekawy pomysł. Tylko taki mój mały apel do pytających, jeśli prosicie o nasze zdanie w jakiejś sprawie to podawajcie jak najwięcej konkretów, mile widziane też zdjęcie, żebyśmy mogli jak najszybciej i rzetelniej pomóc. Czasami zdarzają się dziwne posty typu: zdjęcie stolika i pytanie czy ładny i czy kupować… no kurcze, zależy do czego. Ile gustów tyle odpowiedzi, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia! Także warto zastanowić się zanim coś się napisze ;)

Nie przeciągając dłużej, zapraszam po kolejną, miesięczną dawkę inspiracji. Przypominam, że wszystkie te zdjęcia i moje komentarze do nich, znajdziecie na fanpage Mooj Concept… wystarczy polubić a będziecie dostawać ode mnie codzienny #picoftheday wnętrz, które mnie aktualnie zachwycają. Żeby jeszcze było milej, to dziś stuknęło 100 lubisiów Mooj Concept’u na FB, może nie za wiele, ale ja cieszę się z każdej nowej osoby, bo wiem, że nie jesteście tu przypadkiem! Dziękuję i mocno ściskam!

1-salon-detale-eklektyzm-glamour-design-art-moojconcept 2-openspace-mieszkanie-apartament-modern-design-moojconcept 3-salon-elegancja-sufit-klimat-przestrzeń-moojconcept 4-kuchnia-biel-drewno-klimat-moojconcept 5-łazienka-toaleta-czerń-glamour-humor-tapeta-moojconcept 6-sypialnia-czerń-biel-wzory-moojconcept 7-salon-łazienka-kąpielowy-elegancja-moojconcept 8-salon-stylizacja-loft-elegancja-moojconcept 9-kuchnia-salon-openspace-elegancja-moojconcept 10-salon-eklektyzm-biel-meble-detale-moojconcept 11-salon-ekstrawagancja-detale-elegancja-moojconcept 12-jadalnia-eklektyzm-czerń-biel-sztukateria-lampa-ryby-moojconcept 13-salon-popart-kolory-detale-dekoracje-moojconcept 14-kuchnia-drewno-ściana-biel-detale-moojconcept 15-marmur-calacatta-blue-drzwi-podłoga-drewno-płyciny-moojconcept 17-kuchnia-hall-szary-detale-sztukateria-moojconcept 18-salon-dark-szarość-small-moojconcept 19-salon-obraz-xxl-art-moojconcept 20-kuchnia-klasyk-detale-podłoga-wzór-moojconcept 21-kuchnia-modern-drewno-biel-wyspa-siedzisko-moojconcept 22-sypialnia-cegła-czerń-faktura-moojconcept 23-kuchnia-modern-biel-okno-wyspa-moojconcept 24-kuchnia-scandi-cegła-sklejka-moojconcept 25-biuro-biel-ikea-hacks-glamour-moojconcept 26-salon-sufit-sztukateria-moojconcept 27-sypialnia-tapeta-wzory-biel-czerń-złoto-moojconcept 28-salon-kominek-detale-moojconcept 29-salon-cegła-detale-moojconcept 30-jadalnia-biel-modern-sufit-moojconcept 31-foyer-drzwi-sztukateria-moojconcept

Mooj Concept

Źródło zdjęć: Pinterest


ABOUT THE AUTHOR

Basia

Część, jestem Basia, samozwańcza projektantka wnętrz z ogromną pasją i nieskromną wiedzą teoretyczną. Projektowanie dla ludzi nie jest moim priorytetem. Zależy mi na tym, żeby Mooj Concept inspirował, uczył i zachęcał do samodzielnego kreowania własnych czterech kątów. Zapraszam do mooj'ego concept'u na design.