Up

Kto by się przejmował końcem wakacji, skoro termometr wciąż pokazuje temperatury powyżej 30 st. No OK, żartuję! Jeśli temperatury wciąż tropikalne a nie można sobie pozwolić na siedzenie w basenie całymi dniami, to już zaczyna się robić lipa! Przydałby się jakiś przełącznik, ale jak na razie trzeba sobie jakoś radzić … och jak ja uwielbiam lody ;)

Sierpień – zajęty, ciągle w biegu, ale i ekscytujący, z nowymi perspektywami. Zakończyła się seria #sekretydesignu, ale zdradzę wam, że za chwilę zacznę nową serię wpisów, tym razem 100% mojego autorstwa. Ta pierwsza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i ciągle tak jest, więc idę za ciosem.

Skrzynia odpicowana, czeka już dość długo na tarasie na zakończenie projektu … no cóż wakacje się skończyły, ale jak pisałam, szczęście w nieszczęściu, pogoda tropikalna. To ciągle pozytywnie nastraja mnie na korzystanie z tarasu jeszcze w dłuższej perspektywie. Zresztą kto powiedział, że nie można z niego korzystać okrągły rok?!

Zdradzę wam jeszcze jedną tajemnicę, być może będziecie zaskoczeni, przynajmniej ja sama jestem. Postanowiłam założyć profil na Instagramie …szukajcie pod „moojconcept”. Szczerze powiem, że jeszcze nie mam na niego jakiegoś konkretnego pomysłu, ciągle się uczę i inspiruję. Swojego prywatnego profilu nigdy nie miałam, bo jakoś nie czułam takiej potrzeby. Także pomóżcie! Co na nim zamieszczać? Czy tylko to co związane z blogiem czy trochę prywaty też? Doradźcie coś :)

OK, wystarczy tych sekretów, przejdę do tematu, czyli podsumowanie #picoftheday na Facebooku. Tak jeszcze na marginesie, witam wszystkich nowych lubisiów strony, trochę was ostatnimi czasy przybyło :* Miesiąc inspiracji minął trochę wakacyjnie, trochę koloru, przestrzeni, oryginalnych wnętrz, ale i neutralnych, dla miłośników relaksu …bo tak powinien wyglądać ostatni miesiąc wakacyjny. Moim absolutnym faworytem ( i waszym chyba też, sądząc po lajkach na fb) jest ta fotka z wiszącymi sukulentami, pięknie przystrojonymi w makramowe plecionki. Ale gdyby coś jeszcze wpadło wam w oko, to zawsze miło to usłyszeć, także podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

Miłego oglądania!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

 

Mooj Concept

Źródło zdjęć: Pinterest


ABOUT THE AUTHOR

Basia

Część, jestem Basia, samozwańcza projektantka wnętrz z ogromną pasją i nieskromną wiedzą teoretyczną. Projektowanie dla ludzi nie jest moim priorytetem. Zależy mi na tym, żeby Mooj Concept inspirował, uczył i zachęcał do samodzielnego kreowania własnych czterech kątów. Zapraszam do mooj'ego concept'u na design.