Up

Wrzesień! Wow! Tyle się wydarzyło… to był najbardziej pamiętny miesiąc w historii bloga! Po pierwsze Mooj Concept kończy swoje pierwsze pół roku! Niesamowite jak szybko to minęło :) Po drugie we wrześniu założyłam swój profil na Instagramie i całkowicie się zakochałam, były dni, że więcej siedziałam na insta niż na pintereście. Po trzecie 17. września stuknęła mi trzydziestka i wpis, który z tej okazji napisałam cieszył się ogromnym zainteresowaniem z Waszej strony, za co bardzo Wam dziękuję. Jak pisałam, miałam opory przed jego publikacją, bo to tak „nie na temat”, ale jak się okazało – niepotrzebnie ;) Widocznie każdemu przydaje się, raz na jakiś czas, pewna odmiana.

No i po czwarte, największa bomba miesiąca, która o głowę bije moje urodziny, to fakt, że mój blog znalazł się wśród dwudziestu najlepszych blogów wnętrzarskich w konkursie Blog Design 2015!!! Muszę przyznać, że zgłoszenie do konkursu wysłałam tak sobie, żeby zaznaczyć, że w ogóle coś takiego jak moojconcept.com powstało i ma jakiś potencjał, ale w życiu bym nie przypuszczała, że ten potencjał doceni tak zacne jury! Możecie sobie wyobrazić jaka była moja reakcja? Mało głowy o sufit sobie nie rozbiłam :P Od tamtej pory uśmiech nie schodzi z mojej twarzy i cały czas fruwam 5 cm nad ziemią. Powodem, dla którego głównie tak się podniecam, jest fakt, że głównym organizatorem jest Dom&Wnętrze, czyli największy i najlepszy magazyn wnętrzarski w Polsce! Żeby tego było mało, to właśnie Dom&Wnętrze zaraził mnie miłością do wnętrz, designu i projektowania, mam ich jeden z pierwszych numerów w swojej biblioteczce… kto by pomyślał, że to było 20 lat temu!? Dla mnie większego i bardziej znaczącego wyróżnienia nie ma! Przyznam, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i mam cichą nadzieję na nagrodę w swojej kategorii lub (OMG) Bloga Roku, ale serio, absolutnie nic się nie stanie, jeśli do tego nie dojdzie… pozostała dziewiętnastka jest równie fantastyczna i jury ma rzeczywiście twardy orzech do zgryzienia! Taka ciekawostka – do 1. października trwa głosowanie publiczności na najlepszego bloga, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście lub nie zauważyliście na bocznym pasku obrazka TOP20 z prośbą o głosowanie, to tu macie bezpośredni link do formularza… jestem ogromnie wdzięczna za każdy oddany głos :* Ogłoszenie wyników już za parę dni, więc trzymajcie kciuki ;)

Czy może być jakaś większa inspiracja miesiąca niż ta powyżej!? Dla mnie to istne szaleństwo, dało mi ogromnego kopa do jeszcze lepszej pracy. Czuję, że spoczywa na mnie duża odpowiedzialność, ponieważ nie chcę zawieść i Was i jury, które mnie nominowało. Nie to, żebym się jakoś stresowała z tego powodu, za to mam jeszcze większą frajdę z każdego nowego opublikowanego postu i serce mi rośnie na widok statystyk! <3

Na koniec, witam jeszcze wszystkich nowych czytelników i zachęcam do pozostania na dłużej ;) Kto jeszcze nie wie, tradycją jest #picoftheday na fb a ten wpis jest właśnie podsumowaniem miesiąca. Przeglądając wszystkie zdjęcia zdziwiłam się, że na większości widać w nich jesienny klimat, jakoś tak naturalnie wyszło. Jest dużo szarości, trochę kolorów i elegancji, czy jak zwykle, bardzo w stylu Mooj Concept! Miłego przeglądania :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Mooj Concept

Źródło zdjęć: Pinterest


ABOUT THE AUTHOR

Basia

Część, jestem Basia, samozwańcza projektantka wnętrz z ogromną pasją i nieskromną wiedzą teoretyczną. Projektowanie dla ludzi nie jest moim priorytetem. Zależy mi na tym, żeby Mooj Concept inspirował, uczył i zachęcał do samodzielnego kreowania własnych czterech kątów. Zapraszam do mooj'ego concept'u na design.