Up

1-ankieta-moojconceptPrzeleciało nie wiadomo kiedy, minęło jak jeden dzień. Chociaż wydarzyło się naprawdę dużo to ciągle mnie to cieszy a dreszczyk emocji towarzyszy mi przy publikacji każdego nowego postu. Tak to prawda, Mooj Concept miał swoje pierwsze urodziny! 1 kwietnia w Prima Apirilis, tak na przekór i żeby łatwiej było zapamiętać datę ;) Z tej okazji przygotowałam dla Was, ale przede wszystkim dla siebie niespodziankę!

Być może ktoś z Was zauważył moją nieobecność na blogu przez ostatni miesiąc?! W social mediach jako tako funkcjonowałam, ale bardzo wyciszona. Dlaczego? Bo tak! To jest właśnie najpiękniejsze w blogowaniu, że nie mam szefa stojącego nad głową, który jak mantrę powtarza, że już czas/ że musisz/ że nie ma że się nie chce/ że piszesz albo wylatujesz! Jestem Panią swojego czasu i jeśli czuję, że nie mam weny to nie robię nic na siłę! Poza tym raz na jakiś czas każdemu z nas potrzebny jest detoks… w każdej dziedzinie życia, nawet naszej życiowej pasji. No przynajmniej ja tak mam ;) End of story.

Jednak pierwsze urodziny zobowiązują! Wystarczy już tego leniuchowania ;) Przychodzę do Was z ogromną prośbą, abyście poświęcili mi odrobinę swojego drogocennego czasu i wypełnili poniższą ankietę. Zrobicie mi w ten sposób fantastyczny prezent, ponieważ prowadzę tego bloga oczywiście z myślą o Was, ale przyznaję, że będzie mi o niebo łatwiej, jeśli dacie mi się bliżej poznać. Ankieta jest anonimowa, więc sposób w jaki się w niej otworzycie zależy tylko i wyłącznie od Was. Czym więcej informacji, wskazówek i feedbacku od Was tym lepiej dla mnie. I nie, nie oczekuję samych pochlebstw i słodkich słówek pod moim adresem! Wręcz przeciwnie, piszcie wszystko co Wam leży na sercu ;) Ale spokojnie, żeby Was nie przestraszyć, takie otwarte pytania są tylko na końcu i raptem dwa. Nawet, jeśli jesteście pierwszy raz na moim blogu to nic nie szkodzi, Wasze zdanie i zaangażowanie jest dla mnie równie ważne! Cała ankieta nie powinna Wam zająć więcej niż 15 minut. Więc żeby już nie przedłużać… zapraszam i życzę miłej zabawy!!!

ANKIETA W JĘZYKU POLSKIM

Powered by Typeform

SURVEY IN ENGLISH

Online survey powered by Typeform

Mooj Concept koniec

PODOBA CI SIĘ TEN POST? UDOSTĘPNIJ GO DALEJ I/LUB ZOSTAW KOMENTARZ.

DZIĘKUJĘ!

Female and male icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY


ABOUT THE AUTHOR

Basia

Część, jestem Basia, samozwańcza projektantka wnętrz z ogromną pasją i nieskromną wiedzą teoretyczną. Projektowanie dla ludzi nie jest moim priorytetem. Zależy mi na tym, żeby Mooj Concept inspirował, uczył i zachęcał do samodzielnego kreowania własnych czterech kątów. Zapraszam do mooj'ego concept'u na design.