Up

Nowy Rok… jupi!!! :) Mimo, że to tylko umowny początek, bo przecież nic się z dnia nie zmienia, poza datą, to już jakoś lubię o tym myśleć jako nowy start. Odpukać, swoje już wychorowałam w okresie zimowym, więc odżyłam i mam dla Was kilka nowości na blogu. Cieszycie się, tak jak ja?! ;)

Na pierwszy rzut poszedł ogólny wygląd bloga, zmiany nie są wielkie, ale czy zawsze wszystko musi takie być?! Pożegnałam się z kwadratowymi zdjęciami w sliderze na rzecz pojedynczego dużego oraz nie ma mojego gigantycznego zdjęcia pod spodem tylko przeniosłam się na boczną kolumnę. Lubiłam ten swój baner, ale już nie pasował do całości. Jest też kilka innych kosmetycznych zmian, ale tym już nie będę Was zanudzała. Mam nadzieję, że blog po liftingu przypadnie Wam do gustu (ja sama też muszę się do tego przyzwyczaić), chociaż nie obiecuję, że to koniec.

Nowość numer 2 i również dla mnie to ogromne przedsięwzięcie, mianowicie założyłam swój profil na Periscope. Rany, jakież to jest wciągające! Mam nadzieję, że ktoś z Was już tam jest i doskonale wie o czym mówię, jeśli nie, to zachęcam! Chociażby po to, by dodać mnie do obserwowanych ;), znajdziecie mnie pod nickiem @moojconcept także serdecznie zapraszam! Jeszcze nic nie publikowałam, więc nic nie straciliście, ale lada dzień, owszem, przymierzam się! Muszę tylko przemyśleć kilka technicznych spraw i opanować bicie serca! Przyznam, że mam dużą tremę, bo ze mnie taka wstydliwa dziewczynka i mam nie fajne doświadczenia z dzieciństwa z kamerą, ale postanowiłam stawić czoło swoim demonom i po prostu sprawdzić się w nowej roli. Trzymajcie kciuki a jeszcze lepiej obserwujcie, komentujcie i przesyłajcie serduszka ;)))

Nowość i zmiana numer 3 dotyczy stricte bloga a dokładniej typu posta, który właśnie czytacie, czyli comiesięczne Fotoinspiracje oraz codzienne dawki inspiracji na moim fanpage’u. Koło już się zatoczyło, ponieważ pierwsze tego typu inspiracje pojawiły się w lutym 2015, mój gust wielce się nie zmienił od tamtego czasu, więc żeby nie powielać dalej tematów oraz ulepszyć koncepcję wymyśliłam coś w zastępstwie. Pic of the day na FB ciągle będzie się pojawiał, ale w innej formie. Zawsze powtarzam Wam jak ważne jest zwracanie uwagi na detale we wnętrzach, więc żeby nie być gołosłownym i zainspirować Was zapraszam na nową serię wpisów. Więcej nie będę zdradzała, obserwujcie mój fanpage :)

Więc zapraszam Was na ostatni post z fotoinspiracjami z ostatniego miesiąca. Bez składu i ładu, ale mimo wszystko zdjęcia są piękne. Nie będę już pisała co tam u mnie wydarzyło się w tym miesiącu, taką prywatę przekładam na Periscope ;), ale nie tylko, tam też tematy przewodnie będą związane z blogiem. Miłego przeglądania!

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Mooj Concept koniec

PODOBA CI SIĘ TEN POST? UDOSTĘPNIJ GO DALEJ I/LUB ZOSTAW KOMENTARZ.

DZIĘKUJĘ!


ABOUT THE AUTHOR

Basia

Część, jestem Basia, samozwańcza projektantka wnętrz z ogromną pasją i nieskromną wiedzą teoretyczną. Projektowanie dla ludzi nie jest moim priorytetem. Zależy mi na tym, żeby Mooj Concept inspirował, uczył i zachęcał do samodzielnego kreowania własnych czterech kątów. Zapraszam do mooj'ego concept'u na design.